Components
Heading
Proteínová tyčinka s mandľami, arašidy a dvojitou horkou čokoládou
Description

Dávame prednosť rastlinnému proteínu!
Využívame HRÁCH & ORECHY.
Ideálny parťák počas náročného dňa.

Product image
Proteínová tyčinka
Heading
Zažite chuť dobrodružstva
Column
Image
Zaži chuť dobrodružstva
Column

Hľadáš chutnú proteínovú desiatu, ktorú si môžeš dodať bielkoviny po svojich športových výkonoch alebo počas náročných dní?

YES! ® proteínová tyčinka s mandľami, arašidy a dvojitou horkou čokoládou ponúka potešenie z vysoko kvalitnej horkej čokolády vyrobenej z kakaových bôbov certifikovaných Rainforest Alliance dokonale kombinovaných s arašidy a mandľami v tyčinke, ktorú si môžeš vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek chceš, napríklad v práci, po hodine jogy, medzi jedlami, proste ako len Ti bude vyhovovať.

Záleží nám tiež na prírode, takže všetky naše tyčinky sú starostlivo zabalené do recyklovateľného papiera. Recyklujte prosím naše papierové obaly v modrých kontajneroch.

Heading
INFORMÁCIE O PRODUKTE
Info

Čo čakať od YES! tyčinky?

YES! proteínová tyčinka obsahuje 10 g rastlinných bielkovín, ktoré čerpá z hrachu a orechov. Vynikajúci chuťový zážitok je doplnený priaznivými nutričnými hodnotami a napomáha regenerácii tvojho tela vďaka kvalitným ingredienciám.

Product image
Proteínová tyčinka s mandľami, arašidy a dvojitou horkou čokoládou
Product Icons
Icon
10 g rastlinných bielkovín
Description
10 g rastlinných bielkovín
Icon
Používame hrách & orechy
Description
Používame hrách & orechy
Icon
Vegetariánske
Description
Vegetariánske
Icon
Vysoký obsah vlákniny
Description
Vysoký obsah vlákniny
Icon
Bezlepkové
Description
Bezlepkový
Icon
Zdroj bielkovín
Description
Zdroj bielkovín

Nutritional Facts

Title
Nutričné informácie

Veľkosť porcie
Serving Size
45 g
Na 100 g Na 45 g tyčinky
Energie
Energy per 100g
2138kj/514 kcal
Energy per bar
961kj/231 kcal
Tuk
Fat per 100g
33.8 g
Fat per bar
15.2 g
z toho nasýtené
of which saturates per 100g
7.68 g
of which saturates per bar
3.5 g
Sacharidy
Carbohydrates per 100g
24.0 g
Carbohydrates per bar
10.8 g
z toho cukry
of which sugars per 100g
15.5 g
of which sugars per bar
7.0 g
Vláknina
Fibre per 100g
11.2 g
Fibre per bar
5 g
Bielkoviny
Protein per 100g
22.92 g
Protein per bar
10.3 g
Soľ
Salt per 100g
0.44 g
Salt per bar
0.2 g

Ingredients
Mandle (29%), Pražené arašidy (23%), Horká čokoláda (13%) (Kakaová hmota, Cukor, Kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, Kakaové maslo,
Mliečny tuk, Emulgátor (lecitíny)), Hrachový proteín (10%), Vláknina koreňa čakanky, Glukózový sirup, Med, Horká čokoláda (2%) (Kakaová hmota, Cukor, Kakaový prášok, mliečny tuk, emulgátor (lecitíny)), tapiokový škrob, kakaová hmota, morská soľ, emulgátor (lecitíny).

May contain
mlieko, iné orechy, vajcia a sója.

Tiež sa ti môže páčiť

Preskúmaj lahodnú kombináciu pekanových orechov a banánov s horkou čokoládou v tyčinke YES! Sladká chuť banánov je skombinovaná s chrumkavými pekanovými orechy, ktoré sú pretkané kvalitnou horkou čokoládou.…

Zaži chuťovo rôznorodú kombináciu v YES! orechovej tyčinke s americkými brusnicami & horkou čokoládou. Šťavnaté americké brusnice s mandľami a praženými arašidmi, pokvapkané luxusnou horkou čokoládou vytvárajú…

Preskúmaj lahodnú slano-sladkú kombináciu v orechovej YES! tyčinke s mandľami, morskou soľou & horkou čokoládou. Chrumkavé mandle a pražené arašidy so štipkou morskej soli sú popretkávané kvalitnou horkou…

You may also like

banana

Preskúmaj lahodnú kombináciu pekanových orechov a banánov s horkou čokoládou v tyčinke YES! Sladká chuť banánov je skombinovaná s chrumkavými pekanovými orechy, ktoré sú pretkané kvalitnou horkou čokoládou.

cranberry

Zaži chuťovo rôznorodú kombináciu v YES! orechovej tyčinke s americkými brusnicami & horkou čokoládou. Šťavnaté americké brusnice s mandľami a praženými arašidmi, pokvapkané luxusnou horkou čokoládou vytvárajú neodolateľne chrumkavý chuťový zážitok.

choc sea salt

Preskúmaj lahodnú slano-sladkú kombináciu v orechovej YES! tyčinke s mandľami, morskou soľou & horkou čokoládou. Chrumkavé mandle a pražené arašidy so štipkou morskej soli sú popretkávané kvalitnou horkou čokoládou. Bohatý zdroj vlákniny, zdroj proteínu a menej ako 5g cukru* na tyčinku.