Components
Heading
Proteínová tyčinka s kešu orechy, čučoriedkami a horkou čokoládou
Description

Ochutnaj YES! proteínovú tyčinku s 10g rastlinných bielkovín, ktoré čerpá z hrachu & orechov. Perfektné k akémukoľvek tvojmu pohybu!

Product image
Proteínová tyčinka
Heading
Zažite chuť dobrodružstva
Column
Image
Zaži chuť dobrodružstva
Column

YES! ® proteínová tyčinka s kešu orechy, čučoriedkami a horkou čokoládou obsahuje 10 g rastlinných bielkovín. Ochutnaj a otvor sa novým chuťovým zážitkom.

Výber kešu orechov, arašidov a tekvicových semienok pretkaných sladkostí čučoriedok v nečakané a lahodné kombinácii chutí ponúka funkčné benefity, ktoré Ti zachutia. Kakaové bôby certifikované Rainforest Allince sú použité pre výrobu kvalitnej horkej čokolády, ktorá Ťa dostane!

Chceme sa o našu prírodu dobre starať. Z tohto dôvodu sú všetky naše tyčinky starostlivo zabalené do recyklovateľného papiera. Recyklujte prosím naše papierové obaly v modrom kontajneri.

Povedz YES! rastlinnému proteínu.

Heading
INFORMÁCIE O PRODUKTE
Info

Čo prináša YES! proteínová tyčinka?

Ako zdroj bielkovín používame hrách & orechy, teda čisto rastlinné zdroje. Naše proteínové tyčinky boli premyslene vyvinuté tak, aby vyhovovali špecifickým stravovacím potrebám: sú vhodné pre vegetariánov, neobsahujú lepok a majú vysoký obsah vlákniny.

Product image
Proteínová tyčinka s kešu orechy, čučoriedkami a horkou čokoládou
Product Icons
Icon
10 g rastlinných bielkovín
Description
10 g rastlinných bielkovín
Icon
Používame hrách & orechy
Description
Používame hrách & orechy
Icon
Vegetariánske
Description
Vegetariánske
Icon
Vysoký obsah vlákniny
Description
Vysoký obsah vlákniny
Icon
Bezlepkový
Description
Bezlepkový
Icon
Zdroj bielkovín
Description
Zdroj bielkovín

Nutritional Facts

Title
Nutričné informácie

Veľkosť porcie
Serving Size
45 g
Na 100 g Na 45 g tyčinky
Energie
Energy per 100g
2062kj/495 kcal
Energy per bar
929kj/223 kcal
Tuk
Fat per 100g
28.9 g
Fat per bar
13.0
z toho nasýtené
of which saturates per 100g
6.9 g
of which saturates per bar
3.1 g
Sacharidy
Carbohydrates per 100g
31.1 g
Carbohydrates per bar
14.0 g
z toho cukry
of which sugars per 100g
19.4 g
of which sugars per bar
8.7 g
Vláknina
Fibre per 100g
9.6 g
Fibre per bar
4.3 g
Bielkoviny
Protein per 100g
22.8 g
Protein per bar
10.3 g
Soľ
Salt per 100g
0.04 g
Salt per bar
0.02 g

Ingredients
Pražené arašidy (21%), hrachový proteín (13%), horká čokoláda (12%) (kakaová hmota, cukor, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, kakaové maslo, Mliečny tuk, Emulgátor (lecitíny)), Tekvicové semienka (10% ), Sladené sušené čučoriedky (čučoriedky (5%), Cukor), Vláknina koreňa čakanky, Mandle (6,5%), Glukózový sirup, Med, polovice kešu orechov (6%), tapiokový škrob, slnečnica

May contain
ostatné orechy, mliečne bielkoviny, vajcia a sója

Tiež sa ti môže páčiť

Preskúmaj lahodnú kombináciu pekanových orechov a banánov s horkou čokoládou v tyčinke YES! Sladká chuť banánov je skombinovaná s chrumkavými pekanovými orechy, ktoré sú pretkané kvalitnou horkou čokoládou.…

Zaži chuťovo rôznorodú kombináciu v YES! orechovej tyčinke s americkými brusnicami & horkou čokoládou. Šťavnaté americké brusnice s mandľami a praženými arašidmi, pokvapkané luxusnou horkou čokoládou vytvárajú…

Preskúmaj lahodnú slano-sladkú kombináciu v orechovej YES! tyčinke s mandľami, morskou soľou & horkou čokoládou. Chrumkavé mandle a pražené arašidy so štipkou morskej soli sú popretkávané kvalitnou horkou…

You may also like

banana

Preskúmaj lahodnú kombináciu pekanových orechov a banánov s horkou čokoládou v tyčinke YES! Sladká chuť banánov je skombinovaná s chrumkavými pekanovými orechy, ktoré sú pretkané kvalitnou horkou čokoládou.

cranberry

Zaži chuťovo rôznorodú kombináciu v YES! orechovej tyčinke s americkými brusnicami & horkou čokoládou. Šťavnaté americké brusnice s mandľami a praženými arašidmi, pokvapkané luxusnou horkou čokoládou vytvárajú neodolateľne chrumkavý chuťový zážitok.

choc sea salt

Preskúmaj lahodnú slano-sladkú kombináciu v orechovej YES! tyčinke s mandľami, morskou soľou & horkou čokoládou. Chrumkavé mandle a pražené arašidy so štipkou morskej soli sú popretkávané kvalitnou horkou čokoládou. Bohatý zdroj vlákniny, zdroj proteínu a menej ako 5g cukru* na tyčinku.