Components
Hero banner

YES! proteínové tyčinky

YES! ® tyčinky s rastlinným zdrojom proteínu ponúkajú chutný a zdravý snack na cestách aj pre tvoje najrušnejšie dni. Obsahujú 10 g rastlinných bielkovín, ktoré čerpajú z hrachu a orechov.

Column

Silu čerpáme z prírody!

Tyčinky YES! ® s rastlinným proteinom poskytujú chutné a zdravé občerstvenie na cestách i pre tvoje najrušnejšie dni. Obsahujúci 10 g rastlinných bielkovín poháňaných hrachom a orechy, sú tieto tyčinky perfektnou voľbou pre uspokojenie tvojich chuťových impulzov medzi jedlami.

YES! tyčinky s rastlinným proteinom výborne chutia, sú pokvapkané kvalitnou horkou čokoládou vyrobenú z kakaových bôbov certifikovaných Rainforest Alliance.

Všetky naše tyčinky sú starostlivo zabalené do recyklovateľného papiera! Pomôž nám starať sa o našu planétu recykláciou v modrých kontajneroch.

Column
Icon
10 g rastlinného proteínu
Description
10 g rastlinného proteínu
Icon
Používame hrách & orechy
Description
Používame hrách & orechy
Icon
Bezlepkový
Description
Bezlepkový
Icon
Vysoký obsah vlákniny
Description
Vysoký obsah vlákniny
Icon
Zdroj bielkovín
Description
Zdroj bielkovín
Icon
Vegetariánske
Description
Vegetariánske

Naše YES! tyčinky z rastlinných bielkovín

Proteínová tyčinka

Proteínová tyčinka s mandľami, arašidy a dvojitou horkou čokoládou

Dávame prednosť rastlinnému proteínu!
Využívame HRÁCH & ORECHY.
Ideálny parťák počas náročného dňa.

Proteínová tyčinka

Proteínová tyčinka s kešu orechy, čučoriedkami a horkou čokoládou

Ochutnaj YES! proteínovú tyčinku s 10g rastlinných bielkovín, ktoré čerpá z hrachu & orechov. Perfektné k akémukoľvek tvojmu pohybu!

Tiež sa ti môže páčiť

Preskúmaj lahodnú kombináciu pekanových orechov a banánov s horkou čokoládou v tyčinke YES! Sladká chuť banánov je skombinovaná s chrumkavými pekanovými orechy, ktoré sú pretkané kvalitnou horkou čokoládou.…

Zaži chuťovo rôznorodú kombináciu v YES! orechovej tyčinke s americkými brusnicami & horkou čokoládou. Šťavnaté americké brusnice s mandľami a praženými arašidmi, pokvapkané luxusnou horkou čokoládou vytvárajú…

Preskúmaj lahodnú slano-sladkú kombináciu v orechovej YES! tyčinke s mandľami, morskou soľou & horkou čokoládou. Chrumkavé mandle a pražené arašidy so štipkou morskej soli sú popretkávané kvalitnou horkou…

You may also like

banana

Preskúmaj lahodnú kombináciu pekanových orechov a banánov s horkou čokoládou v tyčinke YES! Sladká chuť banánov je skombinovaná s chrumkavými pekanovými orechy, ktoré sú pretkané kvalitnou horkou čokoládou.

cranberry

Zaži chuťovo rôznorodú kombináciu v YES! orechovej tyčinke s americkými brusnicami & horkou čokoládou. Šťavnaté americké brusnice s mandľami a praženými arašidmi, pokvapkané luxusnou horkou čokoládou vytvárajú neodolateľne chrumkavý chuťový zážitok.

choc sea salt

Preskúmaj lahodnú slano-sladkú kombináciu v orechovej YES! tyčinke s mandľami, morskou soľou & horkou čokoládou. Chrumkavé mandle a pražené arašidy so štipkou morskej soli sú popretkávané kvalitnou horkou čokoládou. Bohatý zdroj vlákniny, zdroj proteínu a menej ako 5g cukru* na tyčinku.