O nás

ZDRAVÍME PRIESKUMNÍKOV CHUTÍ,

Ste pripravení otvoriť svoju myseľ a preskúmať kreatívne kombinácie a rozmanité ingrediencie, ktoré môže príroda ponúknuť? YES!? Potom vitajte na palube!

AKO ZAČALO NAŠE DOBRODRUŽSTVO

Náš príbeh začal, keď sme sa snažili nájsť chutný a zdravý snack s prekvapivým zvratom, ktorý by sme si mohli vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek. Avšak, stále to nebolo úplne ono! A tak sme sa skúsili obrátiť na prírodu, ktorá nám pomohla preskúmať všetky výborné ingrediencie.

Boli sme tak nadšení, že sme jednoducho museli vytvoriť vlastný snack! Chceli sme zdravú tyčinku s fantastickou chuťou a podarilo sa! A tak bola tyčinka YES! zrodená. 

STAROSŤ O VÁS

Pri vytváraní našich skvelých tyčiniek, sme sa museli uistiť, že budeme mať pre každého niečo! Naše ořechové tyčinky sú vhodné pre vegetariánov, sú zdrojom bielkovín a majú vysoký obsah vlákniny. Kým ovocné tyčinky sú dokonca vegánskej, bez pridaných cukrov. A všetky sú bezlepkové! Vynikajúce tyčinky YES! vyhovujú všetkým našim milovníkom snackov a sú bez výčitiek!

CARING ABOUT NATURE

Please recycle

Recyklujte prosím

Potrebujeme vašu pomoc, aby ste uzavreli kruh a zaistili, že všetky YES! papierové obaly skončia v správnom koši na recykláciu papiera! Spojme sily a pomôžme spoločne prírode!

Certifikované kakao

Ako milovníci prírody sme odhodlaní zachovať a ochrániť prírodu, čo je nekonečným poslaním. Z tohto dôvodu je kakao v našich orechových tyčinkách z udržateľných zdrojov a pýši sa UTZ certifikátom, ktorý zaisťuje kvalitnejší život pre pestovateľov kakaa.

Papierový obal

Rozlúčili sme sa s plastom! Sme hrdí na to, že sú naše tyčinky teraz zabalené do recyklovateľného papiera, ktorý pochádza z udržateľných lesov.

Yes Logo