Nutrične* zaujímavé
a chutné tyčinky?
Prečo nie!

Chutné a netradičné kombinácie chrumkavých orechov namixovaných s morskou soľou alebo brusnicami a kvalitnou horkou čokoládou. Naše orieškové tyčinky majú menej ako 5 gramov cukru** na tyčinku a sú zdrojom proteínu.

* odporúčané nutričné hodnoty príjmu u dospelej osoby na deň (EÚ Nariadenie 1169/2011 / EC)

** Odporúčaný príjem cukru je 90 g/deň.

Naše ořechové tyčinky YES!

choc sea salt

Orechová tyčinka s mandľami & morskou soľou v horkej čokoláde

Povedz YES! sladko-slanej kombinácii orechov so štipkou morskej soli a výbornou horkou čokoládou. Až o 50 % menej cukru v porovnaní s najpredávanejšími orieškovými tyčinkami na trhu.

Kúpiť
cranberry

Orechová tyčinka s brusnicami & horkou čokoládou

Šťavnaté brusnice s chrumkavými mandľami a arašídmi, pokvapkané horkou čokoládou. Kto by povedal, že príroda vie vytvoriť také chute?

Kúpiť
banana

Orechová tyčinka s pekanovými orechmi, banánom & horkou čokoládou

Preskúmaj lahodnú kombináciu pekanových orechov a banánov s horkou čokoládou v tyčinke YES! Sladká chuť banánov je skombinovaná s chrumkavými pekanovými orechy, ktoré sú pretkané kvalitnou horkou čokoládou. Keďže je tyčinka bohatá na vlákninu, zdrojom bielkovín a bezlepková, je perfektnou vegetariánskou desiatou v práci, po joge alebo po cvičení. Ale to nie je všetko, neobsahuje žiadne umelé farbivá, dochucovadlá alebo konzervačné látky! Život je oveľa lepšie, keď povieš YES!

Kúpiť

Ochutnej i další YES! tyčinky

bg

Ovocná tyčinka s malinami & chia semienkami

Nechaj sa prekvapiť spojením chutí z šťavnatých malín a chia semienok.

Ochutnaj